VIDEO Hrôzostrašná smrť: Mladý futbalový talent zabil dvoch mužov!

BUENOS AIRES - Argentínsky futbalista Nahuel Zárate (25) spôsobil v nedeľu v skorých ranných hodinách smrteľnú nehodu. Pri rýchlej a nekontrolovateľnej jazde v uliciach Buenos Aieres napálil do taxíka, v ktorom na mieste prišli o život až dvaja ľudia.

Pred piatimi rokmi debutoval v populárnom derby za Bocu Juniors proti River Plate a mnohí ho považovali za veľký talent argentínskeho futbalu. Nepresadil sa však tak, ako sa očakávalo a po hosťovaniach napokon skončil v tíme Atlética Tucumán.

Beštiálnu jazdu mladého futbalistu si môžete pozrieť na záberoch v našej FOTOGALÉRII

V týchto dňoch je ale futbal to posledné, čo 25-ročný športovec rieši. Spôsobil totiž vážnu dopravnú nehodu, pri ktorej prišli o život až dvaja ľudia. Nahuel sa v uliciach Buenos Aieres dostal do beštiálneho kontaktu s taxíkom, v ktorom sedeli muži vo veku 54 a 55 rokov. Obaja boli namieste mŕtvi. Mladík je teraz v rukách polície.

Z hrôzostrašnej zrážky je k dispozícii aj video z pouličnej kamery, na ktorom je jasne vidieť, že Zárate sa rútil obrovskou rýchlosťou a svoju zbesilú jazdu nemal absolútne pod kontrolou.

Video z hrôzostrašnej zrážky si môžete pozrieť tu:

Môže vás zaujímať:

FOTO Už to nebude také ako predtým: Saganov Marlon začína vytŕčať zúbky!

FOTO Koniec veľkej lásky: Hokejista Tatar je voľný, jeho bývalka sa už bozkáva s INÝM!

FOTO Plekanca a Vondráčkovú spojil Jágr: A takto to celé začalo!

 

Autor: cim
Video
Diskusia