Veľký fanúšik Chelsea, teda aspoň podľa videa, sa nehanbil a v metre plnom ľudí rozbalil svoj repertoár chorálov jeho obľúbeného klubu. Príliš rozsiahly však nebol, ostal totiž iba pri: „Chelsea, Chelsea, Chelsea, Chelsea...“

Ľudia si ho príliš nevšímali a keď tak sa pousmiali. Podporovateľ "The Blues" mával rukami a vyzýval ostatných, aby sa pripojili - bez úspechu. Jediný kto si spievajúceho "kaskadéra" poriadne všimol, bol sediaci cestujúci.

Cestujúci takto doslova vyhodil spievajúceho fanúšika
Cestujúci takto doslova vyhodil spievajúceho fanúšika "The Blues" z metra.
Zdroj: Twitter @360Sources, The Sun

Je otázne, či si chcel iba spraviť srandu, alebo nemá v láske modrú časť Londýna. Pri otvorených dverách na zastávke však nezaváhal. Využil situáciu, v ktorej stál spievajúci srdciar Chelsea priamo pred otvorenými dverami a sotil ho von. Ihneď sa ozvala žena, ktorá bola pravdepodobne blízka vyhodeného fanúšika. 

"Uviaznutá" vo vlaku stihla iba zakričať svojmu priateľovi, že vystúpi na najbližšej stanici a taktiež vynadať cestujúcemu, ktorý ho sotil von z metra. „Čo robíš? Veľmi vtipné!" povedala nasrdeným tónom. Celú vtipnú situáciu zavŕšil fanúšik "The Blues". Ten sa nezaprel, a spoza zatvorených dverí ešte stihol dodať svoje staré známe "Chelseaaa...".