Sexi zábery Niny si môžete pozrieť vo FOTOGALÉRII!

Dvadsaťosemročnú blokárku, ktorú dlhodobo trápia problémy s kolenami, čaká operácia a niekoľkomesačná rehabilitácia. Herelová v lete prestúpila v rámci nemeckej Bundesligy z Aachenu do Wiesbadenu. S novým zamestnávateľom už predĺžila kontrakt na ročník 2022/2023, v ktorom by sa chcela vrátiť na palubovky. Informoval o tom oficiálny portál Slovenskej volejbalovej federácie (SVF).

"Žiaľ, táto sezóna sa pre mňa skončila predčasne. Už niekoľko rokov sa trápim s patelárnou tenditídou (tzv. skokanské koleno) na obidvoch nohách, pre ktorú som vynechala časť minulej sezóny a taktiež reprezentačnú sezónu. Po konzultácii môjho problému s dvoma nezávislými doktormi sa dospelo k záveru, že potrebujem neodkladne operáciu krížneho väzu, ktorá ma odstaví na osem mesiacov. Dúfam, že po úspešnej rehabilitácii sa budem môcť opäť dostať na palubovky bez bolestí a užiť si volejbal konečne aj s divákmi," uviedla Herelová prostredníctvom sociálnej siete. "Nina je dôležitou súčasťou nášho tímu. Vypovedanie zmluvy pre nás vôbec nepripadalo do úvahy, preberáme v tejto situácii zodpovednosť," povedal pre klubový web riaditeľ Wiesbadenu Christopher Fetting. "Veľké ďakujem môjmu klubu VC Wiesbaden za ľudskosť, profesionálny prístup, vieru vo mňa a ochotu pomôcť mi v tejto tažkej situácii. Verím, že to budem môcť v ďalšej sezóne vrátiť skvelou hrou na ihrisku," uviedla Herelová podľa svf.sk.

Pre problémy s kolenami vynechala aj ME 2021 v Chorvátsku. Predvlani bola jednou z opôr slovenského tímu na domácom európskom šampionáte v Bratislave. V reprezentačnom drese odohrala celkovo 47 zápasov, na klubovej úrovni je viacnásobnou majsterkou Slovenska (Slávia EU Bratislava), Rakúska (Sokol/Post Schwechat) aj Česka (Prostějov).

Sexi zábery Niny si môžete pozrieť vo FOTOGALÉRII!