Zoznam mileniek Giggsa si pozrite TU!

V živote si nezahral na vrcholnom podujatí. Giggs bol zverencom v Manchestri United zverencom slávneho Alexa Ferguson a členom skupiny „triedy 92“, do ktorej patril spolu s Davidom Beckhamom, Paulom Schollesom, Nicky Buttom a bratmi Nevillovcami. S United vyhral všetko, čo sa len dalo. V reprezentácii mu však ruže nekvitli a rovnako divoký bol aj jeho súkromný život. Milenky menil ako ponožky. Vrcholom bol však pomer s manželkou brata Rhodriho.

Imidž futbalového džentlmena sa Giggsovi zrútil ako domček z karát potom, ako sa prevalil škandál, ktorým zapĺňal stránky novín. Ryan si totiž celých osem rokov užíval s milenkou a aby toho nebolo málo, bola ňou manželka jeho brata Rhodriho Natasha.

 

„O šiestej ráno mi ktosi zaklopal na dvere. Bola to manželkina mama. V ruke mala noviny a list, v ktorých som sa dočítal, čo sa vlastne stalo. Vzala si naše deti a poslala mamu. Takto som sa dozvedel o tom všetkom, proste z novín a listu, ktorý mi doniesla jej mama,“ spomínal Rhodri.

Ako bonus na verejnosť preniklo, že Giggs vlastne podvádzal aj bratovu ženu, pretože v čase, keď si s ňou užíval, mal románik s modelkou Imogen Thomasovou. Neboli to však jeho jediné dve bokovky. Mal ich o niečo viac a neboli to práve dievčatá z najlepšej spoločnosti. Dokonca ho to priviedlo k tomu, aby vyhľadal dobornú pomoc pri závislosti od sexu.

S týmito milenkami sa zaplietol Gihhs, pozrite si TU!