Pozrite si Ronalda s čerstvo narodenou dcérkou v GALÉRII

Portugalský futbalista s jeho partnerkou Georginou Rodriguezovou pred pár dňami informovali o tragickej správe. Pôrod, pri ktorom mala Argentínčanka porodiť dvojičky, synček neprežil. „Iba narodenie nášho dievčatka nám dáva silu prežiť tieto chvíle s nádejou a šťastím,“ zneli slová zdrveného páru vo vyhlásení, ktoré pridali na sociálnu sieť.

Teraz už má hviezda Manchestru United Georginu aj s dcérkou konečne doma. Svetu to oznámil spoločnou fotkou sedemčlennej rodiny. „Domov, šťastný domov. Georgina a naše dievčatko sú konečne spolu s nami. Chceme sa poďakovať každému za vrúcne slová a gestá. Vaša podpora je veľmi dôležitá, my všetci sme cítili lásku a rešpekt, ktorý máte k našej rodine. Teraz je čas byť vďačný za život, ktorý sme privítali na tomto svete,“ napísal k fotke Ronaldo.

Portugalčan ocenil aj gesto fanúšikov Liverpoolu, úhlavného rivala Manchestru United. Počas vzájomného zápasu v 7. minúte tlieskali v stoji a spievali klubovú hymnu „You‘ll never walk alone“, teda v preklade „Nikdy nebudeš kráčať sám“, čím podporili Ronalda v neľahkej chvíli. „Jeden svet, jeden šport, jedna globálna rodina. Ďakujem, Anfield. Ja a moja rodina nikdy nezabudneme na tento moment rešpektu a súcitu,“ odkázal do Liverpoolu Portugalčan.