Tragédia sa stala počas víkendu v rodinnom sídle Kamila Čontofalského v Říčanoch. Počas neho sa venoval svojim trom ratolestiam. Podľa našich informácií sa obrovské nešťastie zomlelo doslova za pár sekúnd. Kamil sa mal hrať so synom pri bazéne. Na chvíľu ho však stratil zo svojho zorného uhla. Na veľké nešťastie v tej chvíli spadol do vody tak, že sa mal utopiť. „Momentálne sa cítim strašne. Nie je mi vôbec dobre. Nehnevajte sa, prosím, ale nebudem sa momentálne k tomu vôbec vyjadrovať. Ďakujem za pochopenie,“ povedal nám zdrvene do telefónu Kamil Čontofalský. 

Bývalý reprezentant Čontofalský sa po obrovskej tragédii zosypal: Po smrti syna (†3) sa o neho báli!​

Náš bývalý reprezentačný brankár sa z tohto šoku spamätáva u blízkeho priateľa Radka, ktorý nám o celej smutnej správe povedal niečo bližšie. „Nechceme, aby sa Kamilovi niečo stalo, preto sme mu podali pomocnú ruku. Nie som síce odborná pomoc, ale chceme, aby bol stále na očiach a s niekým. Aj preto býva momentálne u mňa,“ prezradil nám Radek.

Čontofalský prišiel o jediného syna, ktorého mal s druhou manželkou Klárou.
Čontofalský prišiel o jediného syna, ktorého mal s druhou manželkou Klárou.
Zdroj: internet

FOTO Pozrite, ako bývajú Sagan, Hantuchová a Cibulková v daňových rajoch: Luxus za ťažké milióny, ktorý im závidí celé Slovensko!

Aj v tomto prípade sa potvrdilo, že k tragédii môže prísť kedykoľvek a kdekoľvek naozaj za pár sekúnd. Čo sa vlastne v osudnú chvíľu naozaj stalo, však zrejme budeme vedieť, až keď sa celý prípad vyšetrí. „Kamil bol v ten deň aj so svojimi dcérami z prvého manželstva, ktorým sa tiež venoval. V tej chvíli Kamil jedol šalát a nejakým nedopatrením sa to bohužiaľ stalo. Viac k tomu neviem povedať. Pochopte, v akej situácii sa Kamil nachádza. Je to obrovské nešťastie,“ povedal Radek. 

S maminou nebohého Kamila a súčasnou manželkou Kamila Čontofalského Klárou sa nám nepodarilo spojiť. Pohreb chlapčeka bude v pondelok.

Kamil má okrem syna ešte tri dcéry

Celá rodina je v šoku a aj Kamilovi najbližší dodnes nedokážu pochopiť, čo sa stalo. Spomínané dve dcéry má z prvého manželstva. Sú to dvojičky Victoria a Valéria, ktoré majú 12 rokov. Okrem nich má ešte desaťročnú dcéru Elizabeth. Čontofalský sa rozviedol pred siedmimi rokmi s manželkou Vladimírou pre údajné problémy s alkoholom. So súčasnou manželkou Klárou mal pred necelými štyrmi rokmi svadbu na Floride.

Česká polícia vyšetruje okolnosti úmrtia

Detaily veľkej tragédie zatiaľ nie sú známe. Oslovili sme aj českú políciu, ktorá má o tomto prípade záznam. „Môžeme potvrdiť, že prešetrujeme okolnosti úmrtia dieťaťa predškolského veku, ku ktorému došlo v nedeľu 6. 5. v Říčanoch vo večerných hodinách, ale vzhľadom na vek dieťaťa a všetkým okolnostiam sa k tomu bližšie nebudeme vyjadrovať,“ potvrdila nám polícia Praha-vidiek Juh. Podľa všetkého muži zákona budú celý prípad ešte niekoľko dní vyšetrovať. 

Mohlo by vás zaujímať:

Šokujúce zmierenie po rokoch: Legendárny Pállfy sa začal stretávať s nemanželským synom!

Cesta talentovaného Fehérváryho na vrchol: Zo smrti mamy ma dostal hokej

EXKLUZÍVNE Cibulková odhalila skutočný dôvod, prečo opúšta Slovensko: Šokujúca pravda o mojom odchode!