Pozrite si sexi zábery rozhodkyne v GALÉRII

Len máloktorá rozhodkyňa sa môže pochváliť toľkými fanúšikmi. Colombovú sleduje na instagrame 881-tisíc followerov a tento počet neustále rastie. To je popularita, o akej hocijaký rozhodca či rozhodkyňa na svete môže len snívať.

Colombová na seba upozorňuje vyzývavými fotkami na sociálnej sieti, ale aj žartami na účet futbalistov na ihrisku, ktoré sú hitmi internetu. Z jedného hráča si vystrelila, keď si siahla do vrecka a futbalista si myslel, že dostane žltú kartu. Rozhodkyňa však vytiahla vreckovku a utrela si pot. V exhibičnom zápase zase prerušila hru a Brazílčanovi Kaká udelila žltú kartu, len aby sa s ním následne odfotila.

Kúsky sexi rozhodkyne bavia internet, ale dostáva sa jej aj ponúk, o ktoré nestojí. E-mailom dostala pracovnú príležitosť, v ktorej jej ponúkali, aby si zarábala sexom.

„Dostala som e-mail, ktorý ma donútil cítiť sa ako odpad, keďže obsahoval nemorálnu sexuálnu ponuku. Chcem odkázať svetu, že chcem robiť len to, čo ma baví, a to je práca vo futbale a v novinárčine. Prosím, rešpektujte to,“ vyhlásila Colombová.