Pred pár dňami zverejnil na svojom facebookovom profile poslanec parlamentu a dlhoročný zabávač Jozef Pročko status o tom, že sa ho snaží zdiskreditovať poslanec a bývalý člen strany Ľudová strana Naše Slovensko Milan Mazurek fotografiou z dávnej minulosti. Išlo o situáciu z relácie Je To Možné, keď Pročko prehral stávku so Zuzkou Belohorcovou a musel prebehnúť cez námestie SNP v Bratislave úplne nahý. „Bolo to pred 22 rokmi, relácia mala obrovskú sledovanosť. Fašista Mazurek dal do popisu na foto: Poslanec OĽANO Pročko,“ objasnil situáciu poslanec.

Brankár Slovana Bratislava mu nečakane na jeho slová reagoval súkromnou správou, ktorú člen strany OĽANO aj zverejnil, avšak neskôr zmazal. „Pročko, ty tragéd. Si na smiech. Ty len behaj po námestiach, to ti pasuje,“ napísal mu Šulla. Reakcia politika na seba nenechala dlho čakať a futbalistu v nej vôbec nešetril. „Keď mi niekto komentuje, aby som behal holý po ulici, ani si nemusím pozrieť profil a viem že je to podporovateľ a volič fašistickej strany. Výnimka však potvrdzuje pravidlo. Dnes večer mi poslal správu bývalý reprezentačný brankár SR vo futbale a súčasný brankár Slovana Michal Šulla. Už v odpovedi v správe som mu zaželal veľa zdravia, ale chcem ešte raz aj takto poďakovať za záujem o moju osobu a Michalovi želám len a len športové úspechy a zdravie,“ posťažoval sa svojim fanúšikom Jozef Pročko.

Oslovili sme brankára „belasých“ a zisťovali, čo ho viedlo k tomu, že urážal poslanca z klubu vládnej strany OĽANO. Šulla nám však povedal, že sa nechce k danej situácii vyjadrovať a ani ju ďalej riešiť.

TU SI POZRITE, ČO NAPÍSAL ŠULLA PROČKOVI