Stretli sa v lietadle na trase Miláno – Paríž. Topmodelku s najdlhšími nohami planéty ihneď zaujal futbalista Realu Madrid s exotickým nádychom. Ešte v tom istom roku bola svadba a zdalo, sa že toto manželstvo prežije všetko. Okrem lásky a spoločného majetku ich však nespojilo žiadne silnejšie puto. Po trinástich rokoch sa párik rozišiel a každý išiel svojou cestou. Sklenaříková si zobrala za manžela arménskeho obchodníka Arama Ohaniana a Karembeu má už dieťa s libanonskou lyžiarkou Jackie Chamounovou.

Šok z Ruska pre Nasťu Kuzminovú: Jej brat má problémy!

Napriek tomu, že obaja už žijú oddelene a majú druhé životy, tak ich stále niečo spája a podľa majstra sveta z roku 1998 profituje z toho hlavne slovenská rodáčka. Adriana totiž doterza nosí jeho priezvisko a vo svete je preslávená aj ako Adriana Karembeu. „Znepokojuje ma to a hovorím: stačilo! Vždy som chcel mať s ňou len ten najlepší vzťah, aj po rozvode a nie je medzi nami žiadna zaujatosť, ale predsa, toto ma veľmi trápi. Dúfam, že s týmto problémom nebude čakať dovtedy, kým bude o tom rozhodovať súd,“ rozhorčil sa pre lematin.ch Karembeu.

Zábery zo života Sklenaříkovej a futbalistu si môžete pozrieť TU!

Adriana má však teraz iné problémy ako to, či nosí počeštené slovenské priezvisko alebo priezvisko muža z Novej Kaledónie. Vo veku 46 rokov čaká prvé dieťa. Či bude nosiť priezvisko exmanžela, otca či matka, je zatiaľ vo hviezdach. Keby Karembeu, tak by to bola z jej strany asi veľká drzosť.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Cibulková poriadne dráždi. Domča to dala na Sagana: Jej bradavky obdivuje celé Slovensko

FOTO Známa športová moderátorka šokuje: TIETO nahé zábery nemal nikto nikdy vidieť!

FOTO Sexi Češka končí, v minulosti ukázala skoro všetko: Predviedla holý zadok a ukázala broskynku!