Šialený výsledok z poľskej ligy: Štvrtoligista zdemolovalo svojho súpera 30:0

Je to jednoducho neuveriteľné. Takéto niečo sa len tak nevidí ani v mládežníckych kategóriách. Aktéri futbalového zápasu 4. poľskej ligy medzi KS Kutno a United Bełchatów do smrti nezabudnú na šokujúci výsledok, ktorý sa zrodil.

Domáci tím KS Kutno doslova zdemolovalo svojho súpera hrozivým výsledkom 30:0. Je to najvyššia výhra v dejinách poľského klubu Kutno a zároveň najväčšia prehra v histórii Bełchatówu. Šokujúce je na tom to, že kluby sú z tej istej súťaže a nešlo o pohárový duel, kde na seba môžu naraziť mužstvá z rôznych líg.

Futbalová ikona sa topila v miliónoch, ale padla na samé dno: Teraz maká v odťahovke za drobné!

Hráči trénera Andrzeja Grzegorkyho dominovali od prvej do poslednej minúty. Futbalisti United Bełchatów, ktorí prišli na zápas bez náhradníka, si za celých deväťdesiat minút nevytvorili žiadnu streleckú príležitosť.

FOTO Messi rozbieha biznis na Ibize: Pozrite sa do jeho hotela, v ktorom noc stojí 600 eur

„Hrali sme tak, ako nám to dovolil súper. Dnes nám toho však dovolili naozaj veľa. Som rád za víťazstvo, ale nebudem z toho robiť veľkú senzáciu. Čaká nás ďalší zápas s Ner Poddębice, ktorý nám dá reálny obraz toho, ako na tom naozaj sme,“ okomentoval šialené víťazstvo 30:0 tréner domácich Andrzej Grzegorek. Najlepším strelcom zápasu bol Michał Michałek, ktorý vsietil 8 gólov. O dva presne zásahy za ním zaostal Przemyslaw Nawrocki.