Lamkel Zé sa pred pár dňami dozvedel, že o jeho služby má záujem Panathinaikos Atény, v ktorom momentálne pôsobí jeho bývalý tréner Láslzlo Bolonia. Ten ho predtým viedol práve v Antverpách. Klub však nechcel Kamerunčana uvoľniť a tak sa rozhodol, že zoberie veci vlastných rúk.

Na tréning dorazil v drese bruselského Anderlechtu, veľkého rivala svojho klubu. Situácia dokonca došla tak ďaleko, že mu ochranka zabránila vo vstupe do tréningového areálu. Na Instagrame sa neskôr situácia ešte viac vyhrotila. Lamkel Zé sa vyhrážal, že nabudúce príde v drese lokálneho rivala, Beerschotu.

To sa však napokon nestalo a rýchlonohý útočník radikálne zmenil názor. V stredu sa prostredníctvom sociálnych sietí Antverp vyjadril k svojmu excesu. „Chcel by som sa ospravedlniť klubu a fanúšikom Antverp, pretože sú úžasní a skvelí. Reagoval som takto, pretože moja hlava bola niekde úplne mimo. Nie je to pre mňa jednoduché. Chcem sa za to skutočne veľmi ospravedlniť,“ kajal sa Lamkel Zé. Nevedno však, že či v klube zotrvá aj naďalej, alebo odíde.