V rozhovore so Samanthou sa dočítate:
  • Boli odhalené bradavky Samanthy zámer alebo nehoda?
  • Čo sa dialo potom, ako ju odviedla polícia zo štadióna?
  • Aký bol prístup policajtov k Samanthe?
  • Kedy mala Samantha smrť v očiach?
  • Aká bola strava a ako vyzerala cela predbežného zadržania?
  • Aký trest jej vymeral súd?
  • Chystá ďalšie vybehnutie na ihrisko?

POZRITE SI NEHODU SAMANTHY S PRSIAMI NA IHRISKU V GALÉRII

Prečo ste vybehli na ihrisko počas zápasu Slovan – PAOK?

Nebola to žiadna stávka. Bola dobrá atmosféra na tribúne, z ničoho nič vznikol v mojej hlave nápad vybehnúť na ihrisko. Nepremýšľala som, čo bude potom, bolo to spontánne.

Ako na váš počin reagovali kamaráti a rodičia?

Kamaráti boli prekvapení, niektorí mi však povedali, že preto, že ma poznajú, im takýto počin na mňa sedí a kto iný, než ja by mohol takéto niečo spraviť. Potom, ako ma odvliekli z ihriska, som volala mame, že idem na políciu. Povedala som jej, čo som spravila. Ako si ju viem predstaviť, určite prekrútila očami. Nepovedala mi však na to nič zlé, len podotkla, že mám svoj rozum a nech si problémy vyriešim sama.

Na snímke fanúšička ŠK Slovan vbehla na trávnik počas zápasu Playoff Európskej ligy vo futbale medzi ŠK Slovan Bratislava a gréckym klubom Paok FC.
Na snímke fanúšička ŠK Slovan vbehla na trávnik počas zápasu Playoff Európskej ligy vo futbale medzi ŠK Slovan Bratislava a gréckym klubom Paok FC.
Zdroj: MICHAL SMRČOK

Po vybehnutí na ihrisko vám stúpol počet followerov na instagrame. Aké správy vám chodili, resp. chodia?

Správ je extrémne veľa, to sa ani nedá všetko pootvárať a prečítať, doslova mi horí instagram a všetky profily na ostatných sociálnych sieťach, na ktorých som. Ohlasy boli rôzne. Veľa ľudí mi písalo, že som bola spestrenie futbalu a dokonca hrdinka. Prichádzali mi aj neprajné reakcie, z nich si však vôbec nerobím hlavu. Je to ich vec, ja mám svoj názor a beriem to v pohode. Ozvalo sa mi aj veľa ctiteľov, dostala som nejaké ponuky na rande, nevidím v tom však budúcnosť. Nehovorím, že som zadaná, ale nehrniem sa do toho.

V médiách sa objavilo spojenie „slovenská Kinsey Wolanski“. Inšpirovala vás modelka, ktorá vybehnutím na ihrisko prerušila finále Ligy majstrov?

Ja som jej vybehnutie predtým nevidela, len som o nej počula. Až na polícii mi ozrejmili, kto to je a čo spravila. Sme si trošku podobné, ale neberiem ju ako inšpiráciu.

Všímali ste si po vybehnutí na ihrisko futbalistov, či reagujú na novú osobu na ihrisku?

Futbalistov som si nevšímala, skôr bol môj pohľad zameraný na tribúnu, ako ľudia kričali a povzbudzovali ma, to bol silný zážitok. Prednedávnom som skákala z lietadla, bol to podobný adrenalín.

POKRAČOVANIE ROZHOVORU NA ĎALŠEJ STRANE