Bratislava – Tromi gólmi do bránok Kataru a Luxemburska zveľadil svoj rekordný zápis reprezentačných gólov a po takmer dvoch týždňoch sa vrátil domov. Hviezdny Portugalčan Cristiano Ronaldo sa tam nevrátil s prázdnymi rukami. Svojej priateľke, sexi modelke Georgine Rodriguezovej kúpil luxusý darček. 

FOTO sexi frajerky Ronalda aj špeciálneho daru nájdete TU!

Polovičke priniesol exkluzívnu šperkovnicu v hodnote takmer 124.000 eur, ktorou sa dnes Georgina pochválila na sociálnych sieťach. „Nemám slov,“ napísala k fotografii. Model Luis Vuitton Malle Vendome má osem zásuvok na luxusné náramky, náhrdelníky a prstene krásnej brunetky. Malle Vendome je najnovší kúsok, ktorý bol vytvorený na oslavu otvorenia nového butiku ouis Vuitton na námestí Vendome v Paríži. 

Súčasťou šperkovnice je aj figurína, na ktorú si môže Georgina vystaviť tie najdrahšie šperky zo zbierky. Začiatkom minulého mesiaca predviedla časť svojej zbierky, keď si dala na filmový festival v benátkach diamanty za takmer 100-tisíc eur. Odhaduje sa, že jej zbierka šperkov má hodnotu závratných vyše troch miliónov eur.