V Paríži skončil Cristiano Ronaldo až na treťom mieste. Šiestu Zlatú loptu si odniesol jeho rival Lionel Messi z FC Barcelona. Predbehol ho aj obranca FC Liverpoolu Virgil van Dijk. Ako sme si už zvykli, tak tam kde nevyhráva, tam nechodí. Práve preto dal prednosť Milánu. Z „Gran Gala del Calcio“ si odniesol cenu pre najlepšieho hráča Serie A v minulej sezóne. Aj vďaka jeho 21 gólom sa Juventus stal ôsmykrát v rade majstrom talianskej najvyššej súťaže.

"Som naozaj hrdý, že ma považujú za najlepšieho hráča v lige. Ďakujem každému, kto za mňa hlasoval. V Taliansku pôsobím druhý rok a musím povedať, že to je veľmi náročná súťaž. Dúfam, že aj o rok získam túto cenu,"poďakoval sa kapitán portugalskej reprezentácie.

V Miláne sa ukázal aj Ronaldov agent Jorge Mendess, ktorý sa nevyhol otázke novinárov na zisk šiestej Zlatej lopty Messiho. „ Cristiano je najlepším hráčom v histórii a vy to dobre viete,“ odpovedal sebavedomo kontroverzný hráčsky zástupca. Ronaldo má doma  v poličke päť Zlatých lôpt (2008, 2013, 2014, 2016 a 2017).

Celý večer moderovala jedna z najsexi športových moderátoriek sveta Diletta Leottová. Momentálne je veľmi v kurze a na štadiónoch sa stáva atrakciou. Pred pár týždňami od nej fanúšikovia v Neapole chceli, aby ukázala prsia. Ukázala im vztýčený prostredník. V minulosti jej nahé zábery obleteli svet.

Pikantné zábery sexi moderátorky Diletty si pozrite vo FOTOGALÉRII!