Krásna modelka Georgina Rodriguez je okrem svojho šarmu, lásky k ďeťom a Ronaldovi známa aj tým, že je aktívna na sociálnych sieťach. Prezradila tentokrát viac než chcela? Fanúšikov postavila do pozoru!

Ronaldova polovička zverejnila na instagrame fotku vo výťahu. Na prvý pohľad iba obyčajná fotka však vyvolala veľký rozruch. Georgina si na nej totiž zakrýva jemne vykúkajúce bruško. To by však nebolo jediné, čím Georgina šokovala.

Po diskutabilnej “výťahovke” prišla na rad ďalšia fotka. Na nej si georgina pri drahej kabelke značky Chanel odfotila aj luxusný prsteň umiestnený na ľavom prstenníku. Práve na tom sa nosí snubný prsteň a následne obrúčka.

O zásnubách prominentného páru sa polemizuje už naozaj dlho. Dvojica však tento veľký krok nikdy oficiálne nepotvrdila. Ronaldo s Georginou spolu vychovávajú už štyri deti. Láskou k nim sa rozhodne netaja. To, či im čoskoro pribudne ďalší potomok stále jasné nie je. Georgine sa však podarilo vyvolať poriadny rozruch. Možno sa však dvojica ale napokon predsa len pochváli veľkou novinou!