Do roku 2016 sa okolo Ronalda motali desiatky žien. Zoznam jeho mileniek je naozaj pestrý, i keď vo svete kolujú informácie o jeho homosexuálnej orientácii. Od spomínaného roku je vo vzťahu s partnerkou Georginou Rodriguezovou, ktorá mu porodila dcérku Alanu Martinu (3). Okrem nej má opora Juventusu aj Cristiana Juniora (10) a dvojičky Evu a Matea (3). Posledné tri však svoju matku nepoznajú a Ronaldo sa ju ani nechystá zverejniť.

Portugalčan prvýrát šokoval ako 26-ročný, keď oznámil, že sa stal otcom chlapca. Stručne vysvetlil, že na neho prešli všetky rodičovské práva a matka nebude s dieťaťom v kontakte. Neskôr Ronaldova mama porozprávala, ako bola po dieťa na Floride a priviezla ho do Španielska, kde vtedy Cristiano pôsobil v Reale Madrid. Po pátraní novinárov sa však prišlo na to, že to bolo klamstvo. Cristiano junior totiž prišiel na svet v rovnakej nemocnici ako jeho súrodenci dvojičky o sedem rokov neskôr.

Práve po narodení Evy a Matea začali média pátrať po pôvode detičiek. Kým pri Cristianovi juniorivo si to mnohí vysvetľovali ako Ronaldov úlet, z ktorého zišodieťa, tak ďalšie dve deti bez mena matky už vyvolávali otázniky.  Podľa vyšetrovaní britských novinárov sa dvojičky a aj junior narodili v La Mesa v Kalifornii neďaleko hraníc s Mexikom. Čiže na opačnom konci USA, odkiaľ ho mala zobrať ROnaldova mama. Deti prišli na svet po umelom oplodnení. Eva prišla na svet o 9:07 a jej brat o minút neskôr. Pôrodnú správu podpísala službukonajúca gynekologička Maria Castillová. Tým sa aj vyvrátila fáme, že Ronaldove dvojičky vlastné ani nie sú dvojčatá.

Zábery Ronalda s deťmi si pozrite vo FOTOGALÉRII!