"Možno si myslíte, že to preháňam a občas to tak aj je. Pravda je však taká, že na trávniku trpím. Ak opustím štadión bez rozhovorov s novinármi, neznamená to, že chcem iba víťazné vavríny. Je to preto, že som sa stále nenaučil sklamať vás. Ak vyzerám nezdvorilo, nie je to preto, že som rozmaznané dieťa. Je to preto, že som sa nenaučil pracovať s frustráciou," povedala hviezda francúzskeho PSG.

FOTO Priateľka futbalovej megahviezdy sa na pláži odviazala: Preboha, veď ti vidieť až do...

Dvadsaťšesťročný futbalista ďalej priznáva, že je typ hráča, ktorý niekedy očarí celý svet a niekedy všetkých irituje. Výkonmi na ruskom "mundiale" vyvolal u fanúšikov po celom svete skôr negatívne dojmy. Kritizované boli najmä jeho nafilmované pády a sedenie či ležanie na trávniku. "Možno si myslíte, že často padám, ale pravda je taká, že nepadám, ale rozpadávam sa," odkázal divákov Neymar, ktorého tvrdo zasiahla štvrťfinálová prehra Brazílie s Belgickom. "Bolí to viac ako akýkoľvek krok na mojom operovanom členku."

Neymar strávil na zemi počas šampionátu 14 minút.
Neymar strávil na zemi počas šampionátu 14 minút.
Zdroj: getty images

Brazílčan na záver reklamného spotu tvrdí, že menej ako mesiac po vyradení z MS v Rusku sa stal novým človekom. "Trvalo mi dlho, aby som prijal kritiku. Trvalo mi dlho, aby som sa pozrel do zrkadla a stal sa novým človekom. Padol som, ale iba ten, kto padá, môže zase vstať," dodal Neymar ktorý pred vyše týždňom prvý raz od návratu zo svetového šampionátu čelil otázkam novinárov a vyhol sa akejkoľvek debate o jeho teatrálnych prejavoch na trávniku.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Fabregas usporiadal divokú párty: Výstrih jeho manželky vyrážal dych, Terryho žena ukázala rozkrok!

FOTO Chorvát Rakitič už nesmúti po prehratom finále MS: Útechu našiel v objatí božskej manželky!

FOTO Messi už hodil neúspech na šampionáte za hlavu: Užíva si more, deti a sexi manželku