Pozrite si nádherné bývanie Ľuboša Micheľa v GALÉRII

Úspešnú rozhodcovskú kariéru začal Ľuboš Micheľ (54) už ako 25-ročný, keď debutoval v kvalifikačnom zápase San Maríno - Anglicko počas Majstrovstviev sveta 21 v novembri 1993 . Viedol aj zápasy UEFA Champions League. Arbiterstvo ukončil stropkovský rodák v roku 2008 a stal sa futbalovým funkcionárom. Spolupracoval s gréckym klubom PAOK Solún. V rokoch 2008 až 2015 pôsobil ako riaditeľ medzinárodného oddelenia v jednom z najbohatších klubov, v špičkovom Šachtari Doneck, ktorý vlastní miliardár Rinat Achmetov.

V súčasnosti sa Micheľ venuje súkromnej firme. S manželkou Dankou obchodujú s posypovou soľou a neďaleko centra Prešova, v tichej lokalite pri Toryse, vlastnia reštauráciu a penzión. A hneď vedľa bývajú v krásnom byte na hornom poschodí štvorpodlažného bytového domu, ktorý má obrovskú terasu a výhľad z nej je na najkrajšiu časť mesta. Bývalý rozhodca odhalil svoje hniezdočko pre Plus JEDEN DEŇ.

Byt zariaďovala jeho manželka. "Doteraz sme menili viackrát bydlisko, tak s tým má bohaté skúsenosti," zasmial sa účastník viacerých záverečných turnajov Majstrovstiev sveta aj Európy, Olympijských hier v Sydney a hlavný rozhodca finále Pohára konfederácií FIFA 2005.

Anketa
Aj vy v lete radi oddychujete na terase?
  • 47%
  • 9%
  • 44%