FOTO Marek Hamšík zažiaril v novom pôsobisku: Prišiel nahodený za tisíce ako megahviezda!

Jeden z najlepších slovenských futbalistov Marek Hamšík prekvapil čínskych fanúšikov nielen svojimi futbalovými zručnosťami, ale aj svojimi módnymi vychytávkami. Do sedem miliónového čínskeho mesta Dalian pricestoval nahodený v štýlovom outfite za tisíce eur. Jeho noví spoluhráči z klubu Dalian Yifang si tak môžu od slovenskej futbalovej hviezdy brať príklad.

Ako prišiel Hamšík nahodený za tisíce, si pozrite TU!

Slovenský reprezentant  pred pár dňami prestúpil SSC Neapol za 20 miliónov eur do čínskeho klubu Dalian Yifang. Rovnako ako pod Vezuvom, tak aj v Číne ihneď po príchode pútal veľkú pozornosť nielen na futbalovom ihrisku. Marek je totiž známy, že je naozaj doma aj v módnom priemysle. Bývalé pôsobisko rodáka z Banskej Bystrice viditeľne poznačilo aj v štýle obliekania. 

Marek si na svojom výzore dáva záležať, čo ukázal hneď po príchode do čínskeho mesta, kde priletel nahodený ako megastar. Jeho outfit sa vyšplhal až na závratných 35 000 eur. Spoluhráči sa od neho tak môžu priučiť nielen skvelým futbalovým zručnostiam. Marek ich určite rád zoberie aj na nákupy do obchodu.


Mohlo by vás zaujímať:

Di Maria vysvetlil dôvod svojho odchodu z Manchestru: Toto by ste nečakali!

Spomienku na Salu sprevádzala pyrotechnika: Nantes musí zaplatiť mastnú pokutu

Nová hokejová hymna od Kandráčovcov? Legendy si na nej zgustli!

Autor: domi
Video
Diskusia