POZRITE SI NAHÉ FOTO EXMANŽELKY FUTBALISTU V GALÉRII

Párik sa rozviedol v roku 2018, Erjona vtedy verejne vyhlásila, že jej manžel je slabý v posteli. Možno aj táto skutočnosť prispela k rozvodu. „Sex pred zápasmi? Futbalisti nie sú dobrí milenci. Radšej si to robia sami,“ šokovala úprimnosťou.

Teraz sa sexi modelka opäť postarala o rozruch, keď pre Srbija Danas prehovorila o futbalistoch-homosexuáloch. „Neviem, prečo je dnes homosexualita stále problém. Myslím však, že sa to zmení. Vo futbale je veľa homosexuálov.“

Sulejmaniová si zaspomínala aj na časy so svojím exmanželom Džemailim a aj na to, ako sa s ním spoznala. „Stretla som ho v čase, keď som sa stala Miss Albánska. Keď mi povedal, že je futbalista, pomyslela som si: bohužiaľ, nechcem byť s tebou. Dnes som šťastná žena. Uvedomila som si, aký náročný je život manželky futbalistu. Zanedbávate svoj život, meníte krajiny, mestá či pracovné miesta. Ľúbim ho, je otcom mojich detí a rešpektujem ho. Chcem, aby robil to, čo chce,“ dodala Sulejmaniová, ktorá nedopraje voľnosť len sebe, ale aj svojim vnadám a fanúšikov rada dráždi svojím odhaleným telom.