Lokomotiv prehral na ihrisku Arsenalu Tula 0:2 a Zenit tak môže sláviť šiesty titul v klubovej histórii. Hráči Petrohradu sa o zisku titulu dozvedeli na palube lietadla krátko pred odletom domov. "My sme remizovali v Groznom 1:1. Boli sme už v lietadle pripravení odletieť do Petrohradu, keď sme sa dozvedeli, že Lokomotiv prehral. Začali sa burajé oslavy," citoval 28-ročného Maka jeho oficiálny web.

"Na našom letisku už čakalo veľa fanúšikov, trošku sme to s nimi oslávili. Naplno to oslávime v nedeľu na našom štadión, kde privítame CSKA Moskva. Určite to bude nádherné, nezabudnuteľné," dodal.

Mak v sobotu sledoval duel z lavičky náhradníkov. V sezóne za Zenit odohral 18 ligových zápasov, v ktorých dal jeden gól. Celkovo dal v tejto sezóne za klub 6 gólov. "Máme za sebou veľmi náročnú sezónu, vyhrávali sme dôležité zápasy. Je to krásne stať sa najlepším už tri kolá pred koncom. Všetci sa tešíme. Základom bola skvelá partia. Tá ťahala za povraz na ihrisku, ako aj mimo neho. Je to môj prvý titul. Teším sa, že som ho získal v Zenite," uzavrel.

Mohlo by vás zaujímať: 

FOTO Vlhová a spol. po sezóne ukázali sexi telá: Jej talianske rivalky odhodili podprsenky! 

FOTO Nálož sexepílu: Gáboríkova manželka si zapózovala vo vani tak, ako ju príroda stvorila! 

FOTO Vlhová všetkých odzbrojila: Odhalila svoje najväčšie ženské zbrane!