Zábery Kopúnka a manželky, ktorú mal týrať, si pozrite TU!

Podľa našich informácií mal futbalista týrať svoju manželku Dominiku. Kamilovi rodičia ani príbuzní tomu neveria a tvrdia, že je to výmysel a pomsta zo strany Dominikinej rodiny. Ich láska až za hrob totiž nevydržala ani desať rokov a dnes sú v rozvodovom konaní. „Nežijú spolu už pol roka a budúci týždeň majú už druhé pojednávanie,“ prezradil pre šport24.sk Kamilov otec Ivan.

Kamil sa s Dominikou zasnúbil na Valentína tesne pred MS v Južnej Afrike a o pol roka už obaja stáli pred oltárom. Mnohí jeho blízki tomuto rýchlemu rozhodnutiu čudovali, keďže si len niekoľko mesiacov predtým „lízal rany“ z rozchodu s inou kráskou. V novembri 2011 sa im ale narodil jediný syn Marcus a dlhé roky ich manželstvo bolo priam ukážkové.

„Obvinenia, ktoré proti Kamilovi podali jeho žena, švagor aj svokrovci, sú vymyslené. Na nevestu veru teraz nemám pekného slova, ale verím, že sa všetko vysvetlí a dá na správnu koľaj. Najviac ma hnevá, že ho zadržali ako nejakého zločinca,“ dodal Ivan Kopúnek.

Prečo musela v tomto prípade zasahovať NAKA, akoby išlo o drogového dílera, polícia nevysvetlila. „Je to obyčajná demonštrácia sily, ktorá má Kamilovi ublížiť v boji o výchovu ich spoločného syna. Dominika má brata právnika, možno vietor fúka odtadiaľ,“ poznamenal k zásahu NAKA bývalý vysokopostavený funkcionár polície, ktorý chce zostať v anonymite. „V takýchto prípadoch existujú aj iné prostriedky, ako obžalovaného predviesť. Existuje totiž prezumpcia neviny, na ktorú akosi najmä NAKA pri svojich zásahoch zabúda.“ Priestor na vyjadrenie sme poskytli aj Dominike Kopúnkovej, na naše otázky však do uzávierky novín nereagovala.

Zábery Kamila s manželkou si pozrite TU!