Program a výsledky dnešného dňa:

Nedeľa 20. november

Katar - Ekvádor (skupina A)17:00 ONLINE TU!

Pondelok 21. november

Anglicko - Irán (skupina B) 14:00 ONLINE TU!
Senegal - Holandsko (skupina A) 17:00 ONLINE TU!
USA - Wales (skupina B) 20:00 ONLINE TU!

Utorok 22. november

Argentína - Saudská Arábia (skupina C) 11:00 ONLINE TU!
Dánsko - Tunisko (skupina D) 14:00 ONLINE TU!
Mexiko - Poľsko (skupina C)  17:00 ONLINE TU!
Francúzsko - Austrália (skupina D)  20:00 ONLINE TU!

Streda 23. november

Maroko - Chorvátsko (skupina F) 11:00 ONLINE TU!
Nemecko - Japonsko (skupina E) 14:00 ONLINE TU!
Španielsko - Kostarika (skupina E) 17:00 ONLINE TU!
Belgicko - Kanada (skupina F) 20:00 ONLINE TU!

Štvrtok 24. november

Švajčiarsko - Kamerun (skupina G) 11:00 ONLINE TU!
Uruguaj - Južná Kórea (skupina H)  14:00 ONLINE TU!
Portugalsko - Ghana (skupina H)  17:00 ONLINE TU!
Brazília - Srbsko (skupina G) 20:00 ONLINE TU!

Piatok 25. november

Wales - Irán (skupina B) 11:00 ONLINE TU!
Katar - Senegal (skupina A) 14:00 ONLINE TU!
Holandsko - Ekvádor (skupina A) 17:00 ONLINE TU!
Anglicko - USA (skupina B) 20:00 ONLINE TU!

Sobota. 26. november

Tunisko - Austrália (skupina D) 11.00 ONLINE TU!
Poľsko - Saudská Arábia (skupina C) 14:00 ONLINE TU!
Francúzsko - Dánsko (skupina D) 17:00 ONLINE TU!
Argentína - Mexiko (skupina C) 20:00 ONLINE TU!

Nedeľa 27. november

Japonsko - Kostarika (skupina E) 11:00 ONLINE TU!
Belgicko - Maroko (skupina F) 14:00 ONLINE TU!
Chorvátsko - Kanada (skupina F) 17:00 ONLINE TU!
Španielsko - Nemecko (skupina E) 20:00 ONLINE TU!

Pondelok 28. november

Kamerun - Srbsko (skupina G) 11:00 ONLINE TU!
Južná Kórea - Ghana (skupina H) 14:00 ONLINE TU!
Brazília - Švajčiarsko (skupina G) 17:00 ONLINE TU!
Portugalsko - Uruguaj (skupina H) 20:00 ONLINE TU!

Utorok 29. november

Holandsko - Katar (skupina A) 16:00 ONLINE TU!
Ekvádor - Senegal (skupina A) 16:00 ONLINE TU!
Wales - Anglicko (skupina B) 20:00 ONLINE TU!
Irán - USA (skupina B) 20:00 ONLINE TU!

Streda. 30. november

Tunisko - Francúzsko (skupina D) 16:00 ONLINE TU!
Austrália - Dánsko (skupina D) 16:00 ONLINE TU!
Poľsko - Argentína (skupina C) 20:00 ONLINE TU!
Saudská Arábia - Mexiko (skupina C) 20:00 ONLINE TU!

Štvrtok 1. december

Chorvátsko - Belgicko (skupina F) 16:00 ONLINE TU!
Kanada - Maroko (skupina F) 16:00 ONLINE TU!
Japonsko - Španielsko (skupina E) 20:00 ONLINE TU!
Kostarika - Nemecko (skupina E) 20:00 ONLINE TU!

Piatok 2. december

Južná Kórea - Portugalsko (skupina H) 16:00 ONLINE TU!
Ghana - Uruguaj (skupina H) 16:00 ONLINE TU!
Kamerun - Brazília (skupina G)  20:00 ONLINE TU!
Srbsko - Švajčiarsko (skupina G)  20:00 ONLINE TU!

Sobota 3. decembra - osemfinále

1. Osemfinále 1A - 2B 16:00
2. Osemfinále 1C - 2D 20:00

Nedeľa 4. decembra - osemfinále

3. Osemfinále 1D - 2C 16:00
4. Osemfinále 1B - 2A 20:00

Pondelok 5. decembra - osemfinále

5. Osemfinále 1E - 2F 16:00
6. Osemfinále 1G - 2H 20:00

Utorok 6. decembra - osemfinále

7. Osemfinále1F - 2E 16:00
8. Osemfinále 1H - 2G 20:00

Piatok 9. decembra - štvrťfinále

Víťaz osemfinále 5 - víťaz osemfinále 6 16.00
Víťaz osemfinále 1 - víťaz osemfinále 2 20.00

Sobota 10. decembra - štvrťfinále

víťaz osemfinále 7 - víťaz osemfinále 8 16:00
víťaz osemfinále 3 - víťaz osemfinále 4 20:00

Utorok 13. decembra - semifinále

víťaz štvrťfinále 1 - víťaz štvrťfinále 2 20:00

Streda 14. decembra - semifinále

víťaz štvrťfinále 3 - víťaz štvrťfinále 4 20:00

Sobota 17. decembra - zápas o 3. miesto (Al Rayyan)

zdolaný semifinále 1 - zdolaný semifinále 2 16:00

Nedeľa 18. decembra - finále (Lusail)

víťaz semifinále 1 - víťaz semifinále 2 16:00