Sexi zábery Kopunkovej manželky si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Futbalista v cele predbežného zadržania musel stráviť celú noc, aby ho v piatok na obed pustili domov. Podľa Kamila Kopúnka ide o obyčajné manipulovanie políciou a zasahovanie do rozvodového konania. „Môžem s čistým svedomím prehlásiť, že žiadnemu týraniu manželky počas nášho manželstva nedošlo. Som nevinný! Zo strany manželky a jej rodiny ide o účelové obvinenia. Som zhrozený z toho, že sa polícia SR necháva zneužívať a ovplyvňovať bežné rozvodové konanie dvoch ľudí,“ poznamenal pre šport24.sk bývalý futbalový reprezentant.

Prezradil, že ho príslušníci NAKA odchytili ráno 6:05 na parkovisku pred hotelom v Trnave a prikázali mu, aby nastúpil do auta. „Potom ma predviedli pred vyšetrovateľa, ktorý mi prečítal, z čoho som obvinený. A strčili ma do cely predbežného zadržania. Bol som z toho v šoku, vôbec som netušil, o čo im ide. Veď niekoľko hodín predtým sme mali na okresnom súde rozvodové pojednávanie, kde o týraní nepadlo ani slovo. Ani nechcem hovoriť, čo som prežíval, neželám to nikomu,“dodal Kamil Kopúnek.

 Ako nás včera informoval hovorca Krajskej prokuratúry v Trnave Mojmír Huna, „Obvinený K. K. bol prepustený zo zadržania príkazom prokurátora okresnej prokuratúry v Trnave, nakoľko neboli zistené dôvody väzby.“ Mnohí sa aj preto pýtajú, či malo teda zmysel, aby pri predvádzaní bezúhonného človeka musela zasahovať NAKA.

Dôvodom zadržania a obvinenia z týrania je pravdepodobne boj o starostlivosť o ich syna Marcusa (8), ktorý má s otcom a s jeho rodičmi hlboké citové previazanie.
Dôvodom zadržania a obvinenia z týrania je pravdepodobne boj o starostlivosť o ich syna Marcusa (8), ktorý má s otcom a s jeho rodičmi hlboké citové previazanie.
Zdroj: fb

Konečne prehovoril aj hovorca Policajného prezídia SR Michal Slivka. „Národná kriminálna agentúra postupovala podľa nariadenia ministra vnútra o vymedzení príslušnosti pri odhaľovaní trestných činov, zisťovaní ich páchateľov a o postupe v trestnom konaní,“ znie nové oficiálne stanovisko polície.

Zadržanie Kopúnka príslušníkmi NAKA kritizujú aj viacerí odborníci z policajných kruhov. „Obvinenie Kamila Kopúnka síce stále platí, ale treba sa na neho dívať ako na nevinného až do rozhodnutia súdu. Celý incident však môže mať vplyv pri určovaní práv, povinností či starostlivosti k ich maloletému synovi,“ poznamenal náš zdroj.

Sexi zábery Kopunkovej manželky si pozrite vo FOTOGALÉRII!