Horúce FOTO novej priateľky Lobotku nájdete TU!

Útla tmavoláska sa v roku 2016 stala II. vicemiss na súťaži Miss Universe a Kristína Šulová urobila dobré meno Slovensku aj na medzinárodných súťažiach, kde pozbierala ďalšie úspechy. Následne sa rodáčka z Banskej Bystrice venovala modelingu a záležitostiam, ktoré sú spojené s touto brandžou a svoju šikovnosť využila aj ako vizážistka.

Šulová si vždy dávala veľký pozor na svoju postavu, ktorou sa dnes pýši. Už v roku 2016, keď súťažila v Miss Universe, dennodenne drela vo fitku. „Už pár rokov sa zaujímam o zdravé stravovanie, viac rok a pol tvrdo pracujem na svojej postave vo fitness centre aj mimo neho. Úplne som vylúčila sladené nápoje a snažím sa piť čo najviac čistej vody a, samozrejme, mať veľa pohybu. Nikto ma nikdy do ničoho nenútil a, pravdupovediac, ani by neuspel,“ povedala vtedy pre bbonline.sk.

Niekdajšia misska bola aktívna aj na sociálnych sieťach, kde okrem driny v posilňovni a zdravého životného štýlu rada predviedla svoje vypracované krivky. Po tom, ako sa prevalil vzťah Šulovej a Lobotku, krásku už dnes na najznámejších sociálnych sieťach nenájdete, keďže si zrušila svoje kontá. Napriek tomu nová priateľka nášho reprezentanta ešte figuruje na sieti zvanej Firework, ktorá pomáha značkám a podnikateľom promovať ich biznis či produkty krátkymi videami, no na slovenskom trhu je stále neobjavená. Šulová má na svojom konte niekoľko videí, na ktorých cvičí a propaguje zdravý životný štýl, no na niektorých predvádza vypracované telo v spodnej bielizni v dráždivých pózach. Pri pohľade na jej krivky môžu fanúšikovia slovenskému futbalistovi len ticho závidieť. Viac nájdete TU!

Mala zisk 250 eur
Šulová vlastní aj jednu firmu, ktorá sa podľa obchodného registra venuje tiež službám na skrášľovanie tela. Bývalá misska si ju založila pred dvoma rokmi, no podľa finančných výsledkov za uplynulý rok mala zisk len zanedbateľných 250 eur.