Už čoskoro nový Baleov klub Tottenham Hotspur si svoju hviezdu chcel vyzdvihnúť naozaj prestížne. Do Madridu po Geretha tak poslali súkromné lietadlo, aby si mohol počas cesty užiť svoj kľud a pohodlie. Alebo to bol záujem iba samotného hráča a klub z Londýna mu vyhovel? Každopádne, do španielskej metropoly prišiel waleský reprezentant vo veľkom štýle! 

Lietadlo, ktorým 31-ročný cardiffský rodák letel, v sebe ukrýva megaluxusné veci. Pohodlné kožené sedačky, luxusný drevený dizajn a taktiež catering, nič z toho nemôže chýbať. Pasažieri v ňom majú veľa priestoru a taktiež si môžu v oblakoch vychutnať pozeranie televízie.

Bale si svoju cestu isto náramne užil. S návratom do Tottenhamu je určite spokojný, pretože v Madride toho za posledné obdobie príliš nezahral. Jeho nezhody s trénerom "bieleho baletu" sa úplne zreteľné a jasné.

Bale je dosť kontroverzným hráčom, ktorý sa otvorene a verejne priznal, že golf, ktorý hráva vo voľnom čase, miluje viac, ako futbal, ktorým sa živý. Vášne rozprúdil najmä po fotke s vlajkou Walesu, na ktorej bolo napísané "Wales, golf, Madrid - v tomto poradí". Teraz sa však jeho kariéra konečne môže opäť ubrať profesionálnym smerom. Svoje kvality môže dokázať práve v klube, z ktorého sa sťahoval do Madridu.