FOTO Cibulková opäť šokuje svojím outfitom: O tomto môžu ženy len snívať!

„Výhru určite oslávim aj doma s rodinou a s kamarátmi a s priateľom pôjdeme niekam na dovolenku. To sme si plánovali už dávnejšie," prezradila nová kráľovná krásy. A jej priateľom nie je nikto iný, než futbalista fortunaligových Michaloviec, Martin Koscelník.

"Dúfame, že teraz nájdeme termín, ktorý bude vyhovovať nám obom. Vysnenú destináciu máme Omán, ale v lete by sme si chceli ísť oddýchnuť napríklad do Turecka," prezradil futbalista Koscelník pre Plus JEDEN Deň.
23-ročný stredopoliar v tejto sezóne nastúpil na 26 ligových zápasov a Michalovciam pomohol šiestimi gólmi. Aj on momentálne prežíva veľmi šťastné obdobie. Niet divu, veď o pohodu sa mu stará krásna Dominika.

FOTO Keď sa šport zmení na sexuálne orgie: Z týchto dokonalých momentiek pôjdete do kolien!

"Spoznali sme sa v kaviarni, zapáčila sa mi hneď, ako som ju zbadal. Odkedy je so mnou, je z nej najvernejšia futbalová fanúšička," povedal nám hrdý Martin. A nebojí sa teraz zvýšeného záujmu o jeho priateľku? "Ja som žiarlivý, ale musím sa s tým vysporiadať," priznal futbalista Michaloviec. No jedným dychom dodal: "Sme spolu dva a pol roka, rozumieme si, takže verím, že sa nemáme čoho báť."

FOTO najkrajšej Slovenky i pikantný záber s priateľom na záver si pozrite v GALÉRII TU!

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Sexi sestra českej futbalovej hviezdy zatienila brata: V saune nechtiac odhalila bradavku

Tieto FOTO nemal nikto vidieť: Jedna z najsexi športovkýň na uniknutých záberoch ukázala všetko!

FOTO Najdráždivejšia fanúšička sveta: V noc fotí horúce akty, cez deň komentuje futbal!