meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> POZRITE SI FOTKY NAHÉHO ZLATANA V GALÉRII TU

Zlatan podporil projekt amerického magazínu, ktorý sa volá Body Issues. Ten už niekoľko rokov propaguje obnažené telá športovcov, ktorými však nepoukazuje na ich dokonalé postavy. Zámerom je poukázať na to, aby sme si vážili seba samého a nie je podstatné, kto ako vyzerá. „Život nie je len o kráse a o tom, že každý musí vyzerať dobre. Ide o to, že čo robíme, nás robí silnejšími,“ zamyslel sa 36-ročný útočník.

Toto VIDEO musíte vidieť: Hokejový tím HC Bratislava podporujú športové esá aj celebrity!

Ibrahimovič sa počas fotenia dôsledne zaujímal o výsledné snímky. Pred každým záberom si zacvičil, aby jeho svaly vyzerali lepšie. Následne sa pristavil pri fotografovi a spolu preberali každý jeden záber. To, že sa odviazal a ukázal aj potetovaný zadok, vôbec neriešil.

Švédsky búrlivák sa vyzliekol a ukázal, čo skrýva pod dresom aj trenkami.
Švédsky búrlivák sa vyzliekol a ukázal, čo skrýva pod dresom aj trenkami.
Zdroj: www.espn.com

Švédsky kanonier v rozhovore pre ESPN priznal, prečo je na ihrisku taký búrlivák. „Musím byť nahnevaný, potom vyvediem niečo, čo nikto neočakáva. Ale to myslím v dobrom,“ usmial sa Zlatan a už vážnejšie pokračoval: „Počas kariéry som narazil na ľudí, ktorí mi neverili, či nepriali. Odsúdili ma ešte skôr ako som niečo dosiahol. Preto nie som nikdy so sebou spokojný.“

FOTO Pohľad priamo do kuchyne futbalových tímov na MS: Zo šatní sú kostoly aj trhy s ovocím

Ibrahimovičovi už ťahá na štyridsiatku, no stále je v skvele forme. „Som ako víno, čím staršie, tým lepšie. Vek je len číslo, všetko ostatné je v hlave. Som taký mladý ako sa cítim a nikdy sa neuspokojím a chcem byť lepší,“ vyhlásil Zlatan, ktorý momentálne pôsobí v americkom tíme Los Angeles Galaxy. „Chcem pre tento klub urobiť maximum, pretože som taký. Chcem byť príkladom pre ostatných,“ uzavrel Ibrahimovič.

POZRITE SI AJ:

 

Právo po rusky: Neuveríte, čo musel sľúbiť Putinov odporca, aby ho pustili z basy!

Utiekol z domu, mali ho za bezdomovca, zametal ulice: Príbeh iránskeho brankára je obdivuhodný

Zloženie tímov na MS vo futbale je divoké: Francúzi i Švajčiari sú pozberanci z celého sveta!

FOTO Sagan svojho nemanželského syna neskrýva: Pozrite sa, čo si dovolili na majstrovstvách Slovenska!

FOTO Z najkrajších dievčat na MS pôjdete do kolien: Ktorý tím má na MS najsexi fanúšičku?