Ako vyzerá tajný hrob zosnulého Adamca, si pozrite TU!

Málokto totiž vie, že legendárny futbalista sa v posledných rokoch panicky bál tmy. Napriek tomu najbližšia rodina po skončení ceremoniálu na štadióne Spartaka nechala telo zosnulého vložiť na trnavskom cintoríne do hrobu potme. Aj tento fakt naznačuje, že dvaja synovia Jozef a Stanislav a dcéra futbalovej legendy Jana toho v poslednom čase o otcovi veľa nevedeli a starosť o neho prenechali na jeho dlhoročnú a obetavú partnerku Katku.

FOTO Po smútočnom ceremoniáli na štadióne nečakaný záver: Kam odviezli telo Jozefa Adamca?

„Jojko sa v posledných rokoch po prekonaní mozgovej príhody bál tmy. Preto som sa nezúčastnila ani na samotnom pohrebe na trnavskom cintoríne. Tam sa truhla s Jožkom dostala až po zotmení. Prišlo mi nedôstojné lúčiť sa s ním potme, keď viem, akú z nej mal fóbiu. Aj pieseň od Karola Duchoňa, ktorá mu hrala na poslednej rozlúčke, sa začína slovami: „Volám tmou, ozvi sa láska… mu nehrala len tak. A hoci pohrebníctvo ponúkalo možnosť pochovať ho na druhý deň za svetla, zrejme sa niekto niekam ponáhľal,“ vyjadrila sa pre Sport24.sk pani Katka.

Dlhoročná partnerka nám zároveň vyvrátila informácie o tom, že chcela svoju lásku spopolniť. „Načo by som ho mala doma v urne? Ja som s ním chcela žiť. V tomto smere som rešpektovala rozhodnutie rodiny,“ vysvetlila. Mrzelo ju však, že v príhovore Adamcovej dcéry Jany, ktorá žije v Nemecku, počas smútočného obradu na štadióne Spartaka zaznelo podľa jej slov množstvo klamstiev a poloprávd.

FOTO Hviezdy futbalu aj politici: Za Adamcom smútili v Trnave Fico aj bývalý prezident Slovenska

„Bola som prekvapená, že si vzala reč. To nebolo v pôvodnom pláne. Všetko prehryznem, ale to, že nepoďakovala zdravotníckym zariadeniam, ktoré sa o jej otca starali, a Vladimírovi Poórovi za to isté a za to, že Jožkovi financoval nádhernú rozlúčku, je jej vizitka,“ dodala pani Katka.

Ako vyzerá tajný hrob zosnulého Adamca, si pozrite TU!

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Sagan pred prvými pretekmi roka šokoval svet zmenou imidžu: Peťo, čo si to so sebou urobil?!

FOTO, ktoré ste v TV nevideli. Shiffrinová pred pretekmi prekvapila súperky: Toto od nej nečakali

Najvulgárnejšie FOTO roka 2018 zo športu: Spité fanúšičky, čuchanie zadku i striekanie rozkroku