FOTO Šokujúce odhalenie slovenského reprezentanta: Duda zbalil sexi Brazílčanku

Zaľúbil sa? Slovenský futbalový reprezentant Ondrej Duda (24) prežíva v Herthe Berlín sezónu ako na hojdačke. V jej úvode ju svojimi gólmi ťahal medzi najlepšie tímy Bundesligy, potom začal strácať hernú pohodu, ale v druhej polovici prežíva strelecké znovuzrodenie. K lepším výkonom mu možno dopomáha aj nová žena po boku.

Zábery Dudu s Brazílčankou si môžete pozrieť TU!

Uvidieť Dudu po boku inej ženy ako sestry či mamy je rarita. Doposiaľ sa neprevalil žiadny jeho románik či vzťah. Gólový zabijak s chlapčenskou tvárou pôsobí ako skromný chlapec, ktorý si na ženy po svojom boku nepotrpí. Asi až doteraz, keď sa mu podarilo silvestrovským pozdravom spôsobiť mierny šok.

Duda si posledné dni roku 2018 užil v poľskom Zakopanom a nebol tam sám. Spoločnosť mu robila mladá Brazílčanka, s ktorou sa vyfotil a záber zo zasnežaných Tatier. „Šťastný Nový rok vám všetkým,“ napísal Duda k fotografii a pridal symbol srdiečka. „Láska je krásna vec,“ okomentoval záber jeho hviezdny spoluhráč Salomon Kalou.

V rovnakom duchu sa niesla fotografia na instagramovom konte Amandy. „Zapamätajte si všetky krásne okamihy z roku 2018 a želám, aby vám nový rok priniesol veľa dobrého,“ odkázala rodáčka z Ria de Janeira, ktorá v stredu pridala aj záber spred Dómu svätej Alžbety v Košiciach. Rodák zo Sniny naposledy zobral svoju milú do spoločnosti v stredu na oslavu štvrtých narodenín GRACE Restaurant v Hoteli Zoo, kde sa zišla berlínska smotánka na čele s hviezdami Herthy Berlín. 

Zábery Dudu s Brazílčankou si môžete pozrieť TU!


Mohlo by vás  zaujímať: 

FOTO Nehorázny trapas na účet Vlhovej po heroickom víťazstve: Takúto lož si Slovenka nezaslúžila! 

Z Cibulkovej luxusu odpadnete: Outfity za 100 000 eur, vzácne šperky či prepychový palác v Dubaji! 

FOTO Daniela Hantuchová odhalila svoju pýchu: Ženy jej môžu v tichosti závidieť!

Autor: Šport24.sk
Video
Diskusia