FOTO Snúbenica futbalistu Hrošovského ukázala, čo má Patrik v spálni: Týmto zadočkom ho motivuje k veľkým výkonom!

Najprv zásnuby a potom odlet na romantickú dovolenku. Slovenský futbalový reprezentant Patrik Hrošovský (26) prežíva vydarené obdobie. Ako kapitán dotiahol Viktoriu Plzeň zo skupinovej fázy Ligy majstrov do play off Európskej ligy a na Vianoce požiadal priateľku Kláru o ruku. Zásnuby oslávili v exotike, kde Patriková polovička ukázala, čo má stredopoliar doma v posteli.

Dvojica sa zásnubami pochválila na sociálnej sieti fotografiou, na ktorej si držia ruky a na prstoch Hrošovského priateľky sa už leskol krásny prsteň. „Povedala áno,“ oznámil fanúšikom šťastný futbalista na Vianoce, ktorý tvorí pár s krásnou brunetkou už niekoľko rokov.

No a keďže Patrik má teraz v českej najvyššej súťaži prestávku, tka prišiel čas aj na dovolenku. Hrošovský a jeho budúca manželka vyrazili na spoločnú dovolenku. V slnkom rozpálenej Dominikánskej republike nedrkotali zubami, ale zhodili oblečenie. Užili si ničnerobenie na pláži či kúpanie s delfínmi. V posledný deď sa Klára odviazala a pikantným záberom svojho pozadia ukázala, čím dokáže motivovať jedného z najlepších hráčov českej Fortuna ligy.  

Dráždivé zábery snúbenice Hrošovského si pozrite TU!


Mohlo by vás  zaujímať: 

FOTO Nehorázny trapas na účet Vlhovej po heroickom víťazstve: Takúto lož si Slovenka nezaslúžila! 

Z Cibulkovej luxusu odpadnete: Outfity za 100 000 eur, vzácne šperky či prepychový palác v Dubaji! 

FOTO Daniela Hantuchová odhalila svoju pýchu: Ženy jej môžu v tichosti závidieť!

Autor: Šport24.sk
Video
Diskusia