FOTO zaľúbeného Hancka s Plíškovou nájdete TU!

Hancko v uplynulej sezóne patril medzi najväčšie opory Sparty Praha, v ktorej bol na ročnom hosťovaní. Slovenský reprezentant je kmeňovým hráčom talianskej Fiorentiny, no ako sa aj sám vyjadril, dres českého veľkoklubu by najradšej obliekal aj v ďalších sezónach. Jednoduché to však nebude, pretože Sparta by si musela na trvalý prestup pripraviť údajne až 6 miliónov eur, čo vôbec nie je lacná záležitosť. 

Ak by náš futbalista ostal v Prahe, šťastná by bola nepochybne aj jeho česká priateľka a slávna tenistka Kristýna Plíšková. Dvojica sa dala dokopy len pred niekoľkými mesiacmi, no poriadne to medzi nimi iskrí. Zamilované pohľady si momentálne vymieňajú v Chorvátsku, kam zamierili prakticky hneď po poslednom ligovom strenutí Hancka.  

Prominentný párik si pri pobreží Jadranského mora neužíva len krásne pláže s priezračnou vodou, ale aj prechádzky po historickom centre Splitu. Aby toho nebolo málo, Hancko zobral do rúk aj raketu a určite tým potešil svoju priateľku, ktorá na jeho údery dohliadala. Deň zakončili na večeri a náš futbalista sa pri tom dobre bavil, keď na sociálnych sieťach zverejnil záber, na ktorom jeho polovička zasnene pozerá na pizzu. „Škoda, že sa na mňa tak nepozerá, ako na tú pizzu,“ napísal značne pobavený.

FOTO zaľúbeného Hancka s Plíškovou nájdete TU!