TU si pozrite, čo sa dialo po prílete Slovana na bratislavské letisko

Hráči nášho úradujúceho ligového majstra ovládli H-skupinu so ziskom 11. bodov. Predskočili aj favorizovaný Bazilej, s ktorým v dvojzápase ani raz neprehrali. Slovan napodobnil postupom do vyraďovacej fázy Artmediu Petržalka, ktorej v roku 2006 podarilo postúpiť do šestnásťfinále Pohára UEFA.
 
Po záverečnom hvizde vybuchol na trávniku Žalgirisu obrovský gejzír „belasej“ radosti. Hráči oslavovali postup na hracej ploche a neskôr aj v kabíne. „Čo si beriem ako svoje víťazstvo je to, že sa ľudia vrátili na tribúny. Tento úspech dávam celému Slovanu, ale aj celému Slovensku, lebo ľudia nás uvidia hrať aj na jar. Želám si dobrého súpera do osemfinále. Musíme začať prípravu skôr, musíme sa dobre pripraviť,“ neskrýval po zápase obrovskú radosť tréner Vladimír Weiss starší.
 
Ten priznal, že hráčom doprial ako odmenu jedno či dve pivá. Slovanisti prileteli domov na Slovensko v piatok popoludní. Hoci vyčerpaní, no s dobrou náladou a s pocitom splneného cieľa. „Belasých“ na letisku čakalo niekoľko verných fanúšikov, ktorí sa so svojimi idolmi vyfotografovali a tiež získali cenné podpisy. Najväčšiu pozornosť pútali otec a syn Weissovci. VIAC SA DOZVIETE TU