FOTO futbalových lesbičiek s dcérkou nájdete TU!

Americké hráčky sa dievčatkom s menom Sloane Phillips pochválili na sociálnych sieťach. Hviezdne futbalistky, ktoré svoj vzťah v roku 2019 spečatili aj manželským sľubom, sa tešia zo svojho prvého dieťaťa. To sa narodilo 12. februára a hrdé matky ho už majú u seba doma. Dvojnásobné majsterky sveta sú šťastím bez seba a žene, ktorá im dcérku porodila, sú nesmierne vďačné.

„Sľubujeme Sloane, že bude nami milovaná každý deň, našimi priateľmi a rodinou. Sľubujeme, že jej dáme všetky prostriedky, aby žila šťastný a úspešný život plný podpory. Sľubujeme, že s ňou budeme zdieľať príbeh jej adopcie hneď od začiatku a oslavovať s ňou každý jej míľnik,“ odkázala Harrisová na sociálnych sieťach biologickej matke.

FOTO futbalových lesbičiek s dcérkou nájdete TU!

Lesbické duo žije a hráva spolu v Orlande za tím Orlando Pride. Zatiaľ čo Harrisová je oporou medzi tromi žrďami, Kriegerová nastupuje na pravej strane obrany. Obe teraz čaká nová životná kapitola, s ktorou nemajú skúsenosti, no zo svojej dcérky majú obrovskú radosť a vo chvíli, keď si ju prvýkrát zobrali do rúk, im padol zo srdca obrovský kameň.

„Toto bol jeden z najkrajších a zároveň aj jeden z najstresujúcejších procesov, aké som s tebou zažila. Milujem ťa po tomto všetkom ešte viac, ak je to vôbec možné. Už od prvého rande sme vždy hovorili o adopcii a chceli sme dať dieťaťu domov plný lásky, šťastia a stability. Nemôžem sa dočkať toho, ako jej dáme všetko a budem najlepšou matkou, akou môžem byť, s tebou po mojom boku,“ vyznala sa z pocitov dojatá Kriegerová.