FOTO luxusných dupačiek Škriniarovej dcéry a ďalších športovcov TU!

Škriniar pri pôrode nemohol byť a svoju dcérku videl až po niekoľkých dňoch, pretože na predošlom reprezentačnom zraze sa zistilo, že je nakazený koronavírusom. Jeho polovička Barbora tak musela všetko zvládnuť sama obranca Interu Miláno videl svoje dievčatá až po niekoľkých dňoch, keď sa z ochorenia COVID-19 vyliečil. 

Teraz si už dievčatko môžu užívať plnými dúškami obaja rodičia a Charlotte sa má ako v bavlnke. Škriniarova priateľka Barbora sa pochválila na sociálnych sieťach fotografiou, na ktorých má ich dcéra dupačky svetoznámej značky. K štýlovému kúsku patrí aj rovnaká čiapka a Charlotte je tak odetá v bielo-zlatej kombinácii od hlavy až po päty.

Ak by ste však chceli svojim ratelostiam dopriať rovnaký kúsok, pripravte sa na to, že budete musieť siahnuť hlbšie do peňaženky. Na oficiálnej stránke značky legendárneho návrhara totiž tento set nájdete za 245 eur. Pre oporu slovenskej reprezentácie pri jeho ročnom plate niekoľko miliónov eur však táto suma nepredstavuje najmenší problém a Škriniarova dcérka si tak môže užiť aj takéto štýlové dupačky. Nie je však jediná, aj ďalší slovenskí športovci obliekajú svoje ratolesti štýlovo. Nájdete ich TU!