POZRITE si luxusný kočík Škriniara a ďalších slovenských športovcov v GALÉRII

Náš reprezentačný obranca sa nemôže sťažovať. V talianskom Interi Miláno patrí k najväčším hviezdam tímu a o jeho služby sa zaujímajú európske veľkokluby. Darí sa mu aj v osobnom živote. S priateľkou Barborou prežívajú idylický vzťah. Navyše, v októbri sa im narodila dcérka Charlotte. Tú však pred verejnosťou veľmi dobre strážia.

Napríklad na rozdiel od našej legendárnej tenistky Dominiky Cibulkovej, ktorá svojho synčeka Jakubka bez akýchkoľvek problémov prezentuje na sociálnych sieťach. Škriniar, ale aj jeho partnerka s malou Charlotte zdieľajú spoločné zábery len zriedka. Krásna Hrončeková však tentoraz urobila výnimku a odhalila ešte o čosi viac.

Na Instagrame sa prvýkrát pochválila novým nadupaným kočíkom, v ktorom vozia svoju princeznú na prechádzky. Cena štvorkolesového tátoša značky Mima sa pohybuje v stovkách eur. Navyše, keďže aj v Miláne, kde žijú, je chladné počasie, svojmu dieťatku na vaničku zaobstarali kožušinu, ktoréj cena vým vyrazí dych. Cenu nadupaného kočíka nájdete v GALÉRII