FOTO Karembeua s novou krásnou manželkou nájdete TU!

Karembeu sa v uplynulých dňoch objavil na Slovensku, ktoré pozná veľmi dobre najmä vďaka svojej exmanželke. Majster sveta z roku 1998 však prišiel do hlavného mesta hlavne kvôli futbalovým záležitostiam. Karembeu je už štvrtý rok športovým riaditeľom Olympiakosu Pireus a grécky celok vo štvrtok v odvetnom zápase play-off Európskej ligy spečatil proti Slovanu po remíze 2:2 (prvý zápas 3:0) postup do skupinovej fázy.

Nám sa podarilo Karembeua exkluzívne v deň zápasu pristihnúť v uličkách bratislavského Starého Mesta na prechádzke a exmanžel našej modelky bez problémov odpovedal aj na niekoľko otázok. Na Slovensko má len tie najlepšie spomienky a ako priznal, s bývalou manželkou má bezproblémový vzťah. „Máme spoločných priateľov. Adriana je znova vydatá a má dobrý život rovnako ako aj ja. Komunikujeme spolu a sme priatelia, takže v tomto smere je všetko v poriadku. Rešpektujeme sa navzájom, čo je hlavné. Máme za sebou krásny príbeh, no ona už má teraz svoj život a ja svoj, čo môžem len rešpektovať,“ povedal Karembeu.

Obaja si po rozvode v roku 2012 stihli nájsť nových partnerov a založiť si rodiny. Zatiaľ čo Sklenaříková žije s marocko-francúzskym podnikateľom Aramom Ohanianom a má s ním dcéru Ninu, Karembeu zbalil o 21 rokov mladšiu Jackie Chamounovú. Libanončanka sa vzhľadom na svoj pôvod venovala netradičnému športu - bola lyžiarkou a dokonca sa dvakrát zúčastnila aj zimných olympijských hier. Momentálne ju však zamestnávajú najmä materské povinnosti, keďže s bývalým defenzívnym záložníkom má už dve dcéry. 

Športového riaditeľa Olympiakosu sme sa spýtali, či si pri novej manželke vyskúšal aj on svoje lyžiarske schopnosti. „Lyžoval som už aj u vás. Prvýkrát to bolo na Donovaloch a vôbec to nebolo jednoduché. Niekoľkokrát som, samozrejme, spadol. Vyskúšal som to aj s Jackie, no lepšie mi ide skôr bežkovanie ako samotné lyžovanie, to vôbec nie je ľahké. Skúšal som to aj na vodných lyžiach, čo je veľká vášeň mojej novej manželky, no ani to nie je nič jednoduché,“ ozrejmil s úsmevom bývalý skvelý futbalista.