FOTO silikónov Gascoigneovej dcéry nájdete TU!

Krásnu Biancu Gascoigne vyženil z krátkeho manželstva a nevlastná dcéra hviezdneho futbalistu nie je vo Veľkej Británii veru nezmámym pojmom. Sexi blondínka zaplnila titulky novín naposledy správou, keď musela podstúpiť zákrok, aby jej vybrali staré silikónové implantáty. Glamour modelke totiž jeden z nich po 13 rokoch vypovedal službu a praskol. 

Dcéra Gascoignea na nič nečakala a úspešne absolvovala operáciu. Vymenili jej nielen poškodený implantát, ale čo je prekvapujúce, Bianca sa rozhodla, že si svoje obrovské prsia o niečo zmenší. Jej 334-tisíc fanúšikov na Instagrame si však rozdiel zrejme vôbec nevšimlo, pretože obvod hrudníka známej krásky stále vyráža nielen dych, ale aj zrak. Len pred pár dňami totiž Bianca zapózovala v Londýne len v bikinách, v ktorých vynikli jej kypré krivky, nad ktorými slintá množstvo mužov. 

Bianca je okrem toho hviezdou mnohých reality šou, v roku 2006 vyhrala šou s názvom Love Island a pred štyrmi rokmi sa predstavila aj v známej reality šou Big Brother, v ktorej obsadila 6. miesto. Ako známa osobnosť účinkovala aj v mnohých ďalších reláciach, no okrem toho sa silikónová kráska živí ako modelka. Rada sa predvedie tak, ako ju stvorila príroda, resp. v jej prípade dotvorila moderná medicína. S nahotou 34-ročná blondínka nemá najmenší problém a svoje krivky predvádza veľmi doslova na počkanie. Môžete sa o tom presvedčiť TU!