FOTO Zidane kašle na svetový šampionát: Radšej si užíva na jachte s manželkou!

Konská polícia si v metropole Ruska v posledných dňoch získala veľkú pozornosť. Nie však vďaka svojim činom, ale kráskou, ktorú majú vo svojich radoch. Očarujúca čiernovláska Tatiana Zima vyráža dych. V uniforme a na koni ju môžu každý deň v uliciach Moskvy stretávať fanúšikovia, ktorí pricestovali na šampionát.

FOTO Na MS vo futbale majú hráči šialené účesy: Z Neymarovej frizúry vám bude do plaču!

Tatiana sa priznala, že miluje kone a vstupom do konskej polície si splnila sen. „Po prvýkrát som si zamilovala kone, keď som mala 10 rokov. Odvtedy som spojila svoj život s týmito nádhernými zvieratami," prezradila pre ruské médiá. Počas štúdia práva sa rozhodla, že chce prostredníctvom zákona presadzovať právo. Pracuje na rôznych masových podujatiach vrátane futbalových zápasov.

Horúce zábery krásnej policajtky si môžete pozrieť TU!

Brankár Egyptu všetkých šokoval svojim rozhodnutím: Prečo si odmietol prebrať cenu pre najlepšieho hráča?

Atraktívna Ruska sa teší aj veľkej podpory na sociálnej sieti instagram. Na svojom profile má už vyše 21-tisíc obdivovateľov. S takýmto počtom sa nemôže len tak pochváliť každý policajt.

Tatiana miluje CSKA

Krásna policajtka má vo svojom srdci aj jeden z moskovských klubov. Na sociálnych sieťach zverejnila niekoľko fotografií s oblečením CSKA Moskva. Armádny klub je podľa jej slov už veľmi dlho súčasťou jej života.

Sexi policajtka Tatiana Zima je veľkou fanúšičkou CSKA Moskva.
Sexi policajtka Tatiana Zima je veľkou fanúšičkou CSKA Moskva.
Zdroj: instagram

Veľká strata pre Rusko: V druhom zápase môžu zabudnúť na podporu najväčšej opory!