Odvážny outfit Georginy v Cannes si môžete pozrieť TU!

Ak raz natočia film o terajšej priateľke Georgine Rodriguezovej, tak táto rozprávka bude modernou prerábkou Popolušky. Ani ona sama si nedokázala predstaviť, že si ju ako predavačku v luxusnom butiku všimne najslávnejší futbalista sveta, zaľúbi sa do nej, ona mu porodí dieťa a stane sa z nej slávna osobnosť, ktorá už do konca života nemusí pohnúť ani prstom.

Presne to sa aj stalo a dnes je z bývalej opatrovateľky, ktorá v Anglicku brala za utieranie detských zadočkov 7 eur na hodinu, vyhľadávaná modelka. Vďaka vzťahu s Cristianom Ronaldom má všade dvere otvorené. Z jej zákazníkov v butiku sa stali priatelia. S nimi popíja najdrahšie šampanské na večierkoch. Nikto sa teda nemôže čudovať, že dostala pozvanie aj na filmový festival do Cannes.

Na červenom koberci pri tom ukázala svoje krivky krv a mlieko, ktoré podľa zoznamu mileniek Ronaldo miluje. Na 72. ročníku festivalu sa ukázala v čiernych šatách s hlbokým výstrihom, v ktorých ešte viac vynikol guľatý zadoček. Na premiére filmu Once Upon a Time in Hollywood od Quentina Tarantina zatienila aj hlavný protagonistov Brada Pitta, Leonarda di Capria i herečku Margot Robbie.

Odvážny outfit Georginy si môžete pozrieť TU!

Mohlo by vás zaujímať: 

EXKLUZÍVNE FOTO Kuzminová šokovala na hokeji: Pozrite sa, komu a ako fandila! 

Slovenskí hokejisti po poslednom zápase na MS vypustili paru: Zábava v nočnom klube v Košiciach! 

Vysvedčenie pre slovenský tím: Takéto známky sme udelili hokejistom za ich výkony na šampionáte