FOTO Portugalci vyrukujú do bojov o EURO: Známa herečka ich takto motivuje

Portugalci idú do boja s novou posilou! Aktuálni majstri Európy z Portugalska začnú kvalifikáciu na EURO 2020 v piatok večer proti Ukrajine a v pondelok zakončia cyklus proti Srbsku. Na ťažké dva zápasy sa ich už niekoľko dní snaží namotivovať tréner Fernando Santos a pridala sa k nemu aj známa tvár z televíznych obrazoviek.

Portugalčania sú doma veľmi silní a predpokladá sa, že Ukrajina odíde z Estadia da Luz v Portugalsku s prázdnymi rukami. Družina okolo kapitána Cristiana Ronalda je totiž nabudená potvrdiť status kontinentálnych šampiónov.

K väčšej pohode v tíme prispela pred pár dňami aj v Portugalsku známa herečka Paula Labaredasová, ktorá sa svojimi krivkami snaží inšpirovať portugalských futbalistov. S loptou a v spodnej bielizni nafotila niekoľko pikantných záberov, ktoré nechavajú voľný priebeh mužskej fantázii.

Portugalci však okrem kvalifikácie na EURO 2020 bojujú aj na druhom fronte. V lete budú totiž hostiť finálový turnaj Ligy národov, kde si to rozdajú z Angličanmi, Holanďanmi a Švajčiarmi. Uvidíme, akú potom zvolí Paula motiváciu. Táto prvá b mala na Ukrajinu i Srbsko možno aj stačiť.

Pikantné zábery herečky pre futbalistov si pozrite vo FOTOGALÉRII!


Mohlo by vás zaujímať: 

Slovákom to na Futbalistovi roka natreli Česi: Manželka bez spodnej bielizne ukázala, čo nemala! 

Peklo pred zápasom Slovenska s Maďarskom: Tiekla krv, lietali kamene a hrozivá bitka na tribúne! 

FOTO Kuzminová a Fialková ovládli šprint: Ich gesto v cieli rozplače každého Slováka

Autor: Šport24.sk
Video
Diskusia