Príležitostná modelka a matka jedného zo štyroch Ronaldovych detí ukázala na jachte svoju postavu, ktorej by sme nemohli dať prívlastok krv a mlieko. Georgina v leopardích bikinách ukázala, že zadok sa jej z posilňovne celkom slušne zväčšil a aj prsia si ponechali svoju veľkosť po pôrode dcéry Alany Martiny. AK sa pozrieme na zoznam Cristianovych mileniek, tak práve ženy s takýmito krivkami u neho najviac bodovali.

Rodriguezová paparazzom „zapózovala“ aj zozadu a nielen spred pri opaľovaní. Neskrývala ani svoju prirodzenú krásu, keď si dovolenku užívala bez make-upu. Ronalda je provokatívne pózy príliš nenadchli a radšej sa polonahý so sieťkou v ruke venoval chytaniu rybičiek a blázneniu sa so synom.

Napriek nezáujmu útočníka Juventusu o bujné vnady priateľky sa zdá, že je to veľká láska. „Prvýkrát som sa stretla s Ronaldom v Gucci obchode, kde som pracovala ako predavačka. O pár dni sme sa stretli na jednej akcii opäť. Tam sme sa mohli porozprávať v uvoľnenej atmosfére mimo mojej práce... Pre oboch to bola láska na prvý pohľad,“ rozhovorila sa pre taliansky magazín Elle.

Obdarenú Georginu na dovolenke s Ronaldom si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Najsexi hokejová brankárka sveta: Svojimi prsiami roztápa ľady

TOP 15 Zlých mužov a darebákov slovenského športu: Majú na rováši doping, problémy i zločiny!

FOTO Sexi ako nikdy predtým: Slovenská fitneska ukázala dokonalý zadoček.