Sexi FOTO modelky nájdete TU!

Hoci chcel Argentínčan zostať v klube, v ktorom strávil celú doterajšiu kariéru, finančné pravidlá španielskej ligy to nedovoľovali a preto sa musel Messi chtiac-nechtiac pobrať niekam inam. Ešte predtým, než zamieril do francúzskeho PSG, absolvoval v Barcelone rozlúčkovú tlačovku, na ktorej si od dojatia poplakal. Vreckovka, ktorou si utieral slzy, sa po pár dňoch objavili na internete na predaj za astronomické sumy.

Zálusk si na ňu robí aj brazílska playboy modelka Luana Sandien, ktorá sa netají tým, že je veľkou fanúšičkou katalánskeho veľkoklubu. Sexi kráska sa priznala, že za použitú vreckovku ponúkla na internete v prepočte asi 511-tisíc eur. Bizarnejší než samotná cena je účel, za ktorým ju chce získať. S použitou vreckovkou svojho hrdinu sa chce totiž odfotiť úplne nahá. 

Luana, ktorá žije v Barcelone, verí, že so svojou ponukou uspeje, no zrejme len naletela bežným internetovým podvodníkom. „Reklama po mojej ponuke z ničoho nič zmizla, takže nikto nevie, ako to celé dopadlo,“ povedala. Ak už aj Messiho vreckovku nezíska, jej fanúšikovia smútiť nemusia, pretože ich beztak pravidelne zásobuje dráždivými fotografiami na sociálnych sieťach. Presvedčiť sa o tom môžete TU!