Nevídaný luxus Ronaldovho lietadla nájdete v galérii TU

Hviezda Juventusu Turín sa pochválila luxusným lietadlom Gulfstream G200 za 20 miliónov, ktoré dosahuje rýchlosť takmer 600 kilometrov za hodinu. Lietadlo nie je len vysoko výkonné, ale Ronaldo si dal záležať aj na pompéznosti.

Zvonku na oko obyčajné lietadlo zdobí nápis "CR7". Práve pod touto značkou je známa svetová futbalová hviezda, ktorá odhalila aj prepychový intriér. Vo vnútri je miesto pre 10 pasažierov, ktorí sa o pohodlie počas cestovania rozhodne báť nemusia. Obrovské kožené a polohovateľné sedačky zaručia každému cestujúcemu príjemný let.

Okrem toho sa v lietadle nachádza kuchyňa s mikrovlnkou, rúrou a plnou chladničkou. Počas celého letu je na palube wifi, možnosť pozerania filmov a dokonca sa o zábavu starajú aj televízne obrazovky, na ktorých sa premietajú najkrajšie Ronaldove góly. V prípade potreby spánku sa na palube nachádza aj pohodlná posteľ. Taký luxus, v akom sa Ronaldo vyváža si niekto nevie predstaviť ani len doma. Nuž, hviezda je známa tým, že na prepychu si dá záležať!

Nevídaný luxus Ronaldovho lietadla nájdete v galérii TU