Felixovu SEXI priateľku a jej FOTO nájdete v GALÉRII TU!

Bývalý futbalista Benficy Lisabon začal s blonďavou kráskou randiť v roku 2019, v tom čase mal 20 rokov a ona 17. Zoznámili sa cez sociálne siete, kde sa futbalistovi podarilo vďaka spoločným priateľom osloviť mladú modelku a pozvať ju na rande. Po tom, čo sa hráč sťahoval do Atlética Madrid za rekordných 127 miliónov eur, sa Magui sťahovala do Španielska sním.

Podviedla ho s iným futbalistom?

Minulý rok sa v médiách objavili škandalózne informácie, podľa ktorých mala Magui románik s iným futbalistom, konkrétne hráčom Sportingu Lisabon Pedrom Porrom. Aktéri údajne aféry a aj samotný Felix však správy dementovali. Pravdou je, že mladá Portugalčanka a Porro sú len dobrí priatelia.

Zaujímavé je, že o oboch spomínaných futbalistov sa zaujímajú kluby z Premier League. Joao Felix je v hľadáčiku Arsenalu a Pedro Porro má údajne namierené do konkurenčného Tottenhamu. Oba kluby pochádzajú zo severného Londýna a panuje medzi nimi veľká nevraživosť, je tak otázne, či by to nezamávalo aj s priateľstvom herečky a futbalistu.Fotografie mladej herečky nájdete v priloženej galérii TU!