Sexi zábery polovičiek Severoírov si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Severné Írsko by sa po európskom šampionáte v roku 2016 chcelo opäť prebojovať na vrcholový turnaj. Zverenci Iana Baraclougha hlásia, že sú pripravení pobiť sa o preložené majstrovstvá Európy. V tom im mali pomôcť aj ich partnerky, ktoré sa v niektorých prípadoch už stihli zapísať do pamätí fanúšikov. Azda najviac sa hovorí o Vanesse Laffertyovej manželke útočníka Kylea Laffertyho. Sexi čiernovláska zaujala už pred štyrmi rokmi vo Francúzsku, keď svojho milého a jeho tím povzbudzovala v zelenom drese a menom na chrbte. Priaznivci si ju vtedy zvolili medzi najpríťažlivejšie fanúšičky šampionátu. Okrem starostlivosti o dcérku Siennu sa venuje aj predávaniu umelých mihalníc.

 

Poriadne divokú manželku má záložník Corry Evans. V roku 2017, keď Severoíri bojovali v kvalifikácie o majstrovstvá sveta, ju vytočil rozhodca Ovidiu Hategan. Proti jej krajan om odpískal prísnu penalta a Lisa Evansová sa nezdržala. „Ty rumunsky cigánsky k***t. Určite aj pre jedného z tvojich smradľavých príbuzných je Severné Írsko domovom. Ty nevďačná sviňa,“ napísala na Twitter Lisa, ktorá sa po tomto výleve stiahla zo spoločenského života.

Okrem toho futbalisti Severného Írska sú celkom rodinne založení chlapi. Obranca Stuart Dallas sa so svojou detskou láskou Juneve zosobášil krátko pred európskym šampionátom 2016. Odvtedy sa páru narodili už tri deti Pixie, Xavie, Rexie. Aj manželka stredopoliara Stevena Davisa Tracey je matkou na plný úväzok. Od svadby v roku 2010 vychovávajú taktiež tri deti.  Ak chceme hľadať v tíme trénera Baraclougha výstrednosť, tak určite u obrancu Conora McLaughlina. Jeho polovička Rebecca vlastní estetickú kliniku a je to na nej vidno. Rovnako aj speváčka Annabella Millerová, ktorá zohrieva posteľ odchovancovi Manchestru United Paddym McNairovi.

Sexi zábery polovičiek Severoírov si pozrite vo FOTOGALÉRII!