POZRITE SI NAJŠIALENEJŠIE ÚČESY V GALÉRII

Účastníci majstrovstiev sa rozhodli, že okrem svojich výkonov chcú celý svet zaujať aj účesmi. Niektorým futbalistom sa to však vôbec nepodarilo. Bláznivým účesom sa v úvodnom zápase Brazílie so Švajčiarskom predviedol hviezdny Neymar. Jeho na blond nafarbené vlasy pripomínajú špagety. Navyše svojou frizúrou vyvolal na internete obrovskú vlnu posmechu. Smeje sa z neho celý svet.

Nemec Boateng sa rozhodol, že jeho hlavu bude zdobiť šedivý melír. Podobne vyzerá aj Kostaričan Kendall Waston, avšak ten zvolil biely variant. Egypťan Elneny a jeho typické dredy vyzerajú ako hranolky. Neodmysliteľnou súčasťou výzoru Belgičana Marouana Fellainiho a brazílskeho kapitána Marcela sú ich výstredné afro účesy.

Doslova odstrašujúco pôsobí kapitán Panamy Román Torres. S jeho rozcuchanými dredami pôsobí ako bojovník z tradičného afrického kmeňa.
Doslova odstrašujúco pôsobí kapitán Panamy Román Torres. S jeho rozcuchanými dredami pôsobí ako bojovník z tradičného afrického kmeňa.
Zdroj: getty images

VIDEO Pozor, zimomriavky! Island si podmanil Rusko: Futbalovému trpaslíkovi fandí desať percent krajiny

Doslova odstrašujúco pôsobí kapitán Panamy Román Torres. S jeho rozcuchanými dredami pôsobí ako bojovník z tradičného afrického kmeňa. Kapitolu bizarných účesov uzatvára Armad Traoré. Jeho dlhé dredy, ktoré mu siahajú až po lopatky vyzerajú hrôzostrašne. Na kredite mu nepridáva ani krk, ktorý má celý potetovaný.

Môže vás zaujímať:

 

FOTO Dráždivá fanúšička Peru šokovala Rusko: Vyzlieka sa po góle svojich miláčikov!

 

FOTO Bradavkami na MS. Modelky pomáhajú fanúšikom: Krajiny na šampionáte predstavujú vlastnými prsiami

 

FOTO Maradona sa na MS vo futbale postaral o rozruch: Najskôr rasistická aféra, potom zakázaná cigara