Argentínska nádej Lionel Messi (30), sa pred svetovým šampionátom odviazal a pre New York Paper nafotil exkluzívne fotky s kozami. Hlavný zámerom však nebolo ukázať jeho pozitívny vzťah k zvieratám ale dať najavo svojim súperom pred najočakávanejším šampionátom v Rusku kto je najlepším futbalistom všetkých čias.

Argentína zrušila prípravné stretnutie s Izraelom: Vyhrážali sa Messimu!Argentína zrušila prípravné stretnutie s Izraelom: Vyhrážali sa Messimu!

Mnohí však neveria, že Messi bude na rovnakej úrovni ako jeho krajan Diego Maradonna nehovoriac už o brazílskej legende- Pelé. K tomuto názoru sa avšak najviac prikláňa portugalská jednotka Cristiano Ronaldo(33), ktorý sa po tréningu so svojimi spoluhráčmi odfotil s prekríženými rukami a napnutými svalmi na nohách a tým Messimu ukázal, že na titul majstra potrebuje mať predovšetkým svaly ako on .Víťazstvo na Ruskom šampionáte by obom pomohlo k dosiahnutiu kariérneho vzrastu. V základnej skupine sa nestretnú a sily si zmerajú až v prípadnom postupe oboch tímov.

Zábery Messiho s kozami si môžete pozrieť TU!

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Nemecký tréner Löw klepol hráčom po prstoch: Tieto krásky zostanú bez sexu!

TOP 25 Najlepšie zarábajúcich športovcov sveta: Slovenka má doma zlatú baňu!

FOTO Slávny tenista bude chodiť po kanáloch aj s priateľkou: Ich pikantné akty obdivuje celý svet!