FOTO Messi pred šampionátom rozhneval svojho rivala. Fotil sa s kozami a dosť si to užíval!

Blížiaci sa šampionát v Rusku v ktorom sa predvedú tí najlepší futbalisti sveta vyvolal jemnú rivalitu medzi dvoma najväčšími hviezdami futbalového sveta. Cristiano Ronaldo svojmu odvekému rivalovi Lionelovi Messimu posiela jasný odkaz.

Argentínska nádej Lionel Messi (30), sa pred svetovým šampionátom odviazal a pre New York Paper nafotil exkluzívne fotky s kozami. Hlavný zámerom však nebolo ukázať jeho pozitívny vzťah k zvieratám ale dať najavo svojim súperom pred najočakávanejším šampionátom v Rusku kto je najlepším futbalistom všetkých čias.

Argentína zrušila prípravné stretnutie s Izraelom: Vyhrážali sa Messimu!Argentína zrušila prípravné stretnutie s Izraelom: Vyhrážali sa Messimu!

Mnohí však neveria, že Messi bude na rovnakej úrovni ako jeho krajan Diego Maradonna nehovoriac už o brazílskej legende- Pelé. K tomuto názoru sa avšak najviac prikláňa portugalská jednotka Cristiano Ronaldo(33), ktorý sa po tréningu so svojimi spoluhráčmi odfotil s prekríženými rukami a napnutými svalmi na nohách a tým Messimu ukázal, že na titul majstra potrebuje mať predovšetkým svaly ako on .Víťazstvo na Ruskom šampionáte by obom pomohlo k dosiahnutiu kariérneho vzrastu. V základnej skupine sa nestretnú a sily si zmerajú až v prípadnom postupe oboch tímov.

Zábery Messiho s kozami si môžete pozrieť TU!

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Nemecký tréner Löw klepol hráčom po prstoch: Tieto krásky zostanú bez sexu!

TOP 25 Najlepšie zarábajúcich športovcov sveta: Slovenka má doma zlatú baňu!

FOTO Slávny tenista bude chodiť po kanáloch aj s priateľkou: Ich pikantné akty obdivuje celý svet!

 

 

 

 

 

 

 

Autor: domi
Video
Diskusia