POZRITE SA NA NESKUTOČNE SEXI VERRATTIHO NEVESTU A HVIEZNYCH HOSTÍ 

Marco a Jessica sa spoznali pred vyše dvoma rokmi v jednej z parížskych reštaurácií. Stredpoliar PSG zaujala natoľko, že sa rozviedol s vtedajšou manželkou Laurou Zazzarovou. Po dvoch rokoch si povedali, že je čas, aby sa vzali. Svadba sa uskutočnila vo štvrtok pod Eiffelovou vežou.

Na luxusnú veselicu nevesta so ženíchom pozvali celý rad prominentov. Obrad si nenechali ujsť napríklad futbalisti Mbappé, Ibrahimovič, Lavezzi či Pastore, ale ani Marcovi malí synovia Tomasso a Andrea. Veľkým spestrením bolo, že novomanželom zaspievala manželka francúzskeho exprezidenta Sarkozyho Carla Bruni.

Nikto z nich však nežiaril tak, ako nová pani Verrattiová, ktorá strhla všetku pozornosť na seba okúzľujúcim čipkovaným nohavicovým kostýmom z dielne Dolce a Gabbana, doplneným o skvostný zlatý náhrdelník. Na večierok sa dokonca prezliekla do druhého outfitu a to do bielych šiat s ramienkami, v ktorých vyzerala takisto dokonale. „Sme šťastím bez seba,“ vytešovali sa mladomanželia po obrade. 

Na ten žiaľ nemohol osobne prísť ikoničcký anglický futbalista David Beckham. Aspoň na diaľku im však zaželal všetko dobré do ich spoločného života. „Gratulujem, priateľovi. Posielam vám obom lásku,“ napísala modla všetkých anglických fanúšikov.

POZRITE SA NA NESKUTOČNE SEXI VERRATTIHO NEVESTU A HVIEZNYCH HOSTÍ